איך מנקים את הגוף מרעלים כשיש סכרת - Karuna

איך מנקים את הגוף מרעלים כשיש סכרת

האביב כבר כאן, הטבע מתחדש וסדנאות ניקוי הגוף מרעלים פורחות.

מחלת הסכרת 2 מחייבת ניקוי גוף מצד אחד, אך לא מאפשרת צומות מיצים רגילים מצד שני. להווצרות מחלת הסכרת, כמחלה בחילוף חומרים, יש שלוש תיאוריות שמנסות להסביר למה הקולטנים לאינסולין, בדופן התאים, לא קולטים אינסולין. הרי מחלת הסכרת 2 היא מחלה של תנגודת התאים לאינסולין. אותו הורמון שפותח את התאים לסוכר שבדם. התמונה היא של מפתח(אינסולין) שלא ננעץ במנעול(קולטן) כי המנעול סתום ב:
1) תיאוריה אחת טוענת שבעודף סוכרים
2) תיאוריה שנייה טוענת שבעודף שומנים
3) תיאוריה שלישית טוענת שבעודף רעלים

בכל מקרה, ניקוי גוף מנקז עודפים של סוכרים, רעלים ושומנים אל מחוץ לגוף. זהו תהליך חשוב ביותר בתוך תוכנית שלמה וכוללת לריפוי מסכרת 2. אבל חשוב לדעת איך לבנות תפריט ניקוי נכון כדי שהמתרפא מסוכרים מרובים בדם לא יעבור מצבים של היפוגליקמיה.

לשם כך יש לשלב מיצים ירוקים עם ארוחות טבעוניות של ירקות מאודים, מרקים וסלטים.

בעולם הירוקים מצטיינים מיצי עשב החיטה ועשב השעורה בהורדת סוכר. אמנם את הדגנים של החיטה והשעורה אין להמליץ לסכרתיים בגלל הגלוטן שבהם, אך הנבט הצעיר, העשב הירוק, שעולה מהזרע עדיין לא מכיל גלוטן לפני שהפך לדגן. המיץ הנסחט מעשבים אלה מעולה לניקוי רעלים תוך כדי הזנה עשירה לגוף של חלבונים וויטימינים. מיצים אלה וגם מיץ הנוני מעולים להורדת סוכר. הנוני הוא פרי טרופי אותו מתסיסים עד שהוא מגיר מיץ שחור עשיר ב150 חומרי הזנה ויכולות ניקוי רעלים גבוהות. כפי שהבנתם כשמדובר בניקוי רעלים לסכרתיים צריך בוזמנית גם להזין את האדם בויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו חיוניות.

בירקות המאודים לניקוי גוף של מתרפאים מסכרת 2 נעדיף את הירקות הפרביוטיים: שומר, אספרגוס, ארטישוק ירושלמי וסלרי. האידוי מחסל פחות ויטמינים מבישול, ואף משפעל חלק מהויטמינים כמו ויטמין K בירקות אלה, שמעודדים התפתחות פלורת מעיים טובה. לאדם שבדמו סוכר רב יש נטייה לפתח יותר פטרת ובקטריה רעה במעיים ופחות חיידקים טובים. אנחנו נתגבר את ניקוי הגוף שלו בירקות פרביוטיים ופרוביוטיקה עוצמתית.

במרקי ניקוי למתנקים מרעלים, הסובלים מסכרת 2, נדגיש את הירקות המצליבים: ברוקולי, כרובית, צנון, קולורבי, כרוב ניצנים וגרגר נחלים. למה? כי הם עשירים מכל הירקות ברשתות צפופות של סיבים. רשתות סיבים צפופות משמשות כמברשת על צינור העיכול ומנקות ממנו עודפי סוכר וגם עודפי שומן.

נוסיף למרקים תבלינים נוגדי דלקת כמו כורכום, שום ופלפל קאיין, כי הסובלים מעודפי סוכר בדם נוטים לפתח יותר דלקות.

סלטים של ירקות חיים צריכים להשלים את תפריט הניקוי של המתרפאים מסכרת עם מגוון כמה שיותר גדול של סוגי ירקות. הסלטים החיים הם אלה שייצרו את תחושת השובע לאורך היום. יש להוסיף נבטים חיים לסלטים, שהם אלמנט חשוב בריפוי סכרתיים. בכוחם להגדיל את מאגר אנזימי חילוף החומרים מה שיתרום להפחתת סוכר בדם.

אני מזמינה אתכם אל תוכנית הריפוי מסכרת 2, תוכנית שתוגש לכם אונליין בזמנכם הפנוי בבית.

קארונה ירון