התכנית לריפוי במו ידיך - Karuna

התוכנית לריפוי מלחץ דם, סכרת2, כולסטרול

תוכנית שתשנה לך את חילוף החומרים

תוכנית אונליין ליישם בשקט בבית ולקחת את התוצאות לרופא להפחתת תרופות. במהלך 40 יום יוגשו לך 13 שיעורים ברורים ואסטטים.

מחלות בחילוף חומרים הן הגורם הראשון לתמותה. לשמחתנו ניתן לאתר ולרפא אותן. מפתחות הריפוי העומדים לרשותנו: תזונה, תנועה, נשימה, טהרה, אמונה ושמחה. בניתי עבורכם תוכנית המכילה את כל מפתחות הריפוי הללו כפי שלמדתי ותירגלתי אותם מאז 1997 וזיקקתי אותם מתוך נסיון קליני של עבודה עם אלפי אנשים.

 

קארונה, אני מתקשר/ת אליך עכשיו: 052-5613246

קארונה תחזרי אליילמי התכנית מתאימה?

 • סכרת סוג 2

  בעלי סוכר גבולי וגבוה, עם או בלי תרופות, שגופם עדיין מייצר אינסולין. אנשים בכל גיל שרוצים לשנות את חייהם, שרוצים לקחת את עצמם בידיים וליצור עתיד של בריאות. אנשים שמוכנים לעבוד במטבח הבריא ובפעילות הגופנית, להתנשף ולהזיע, ולקטוף פירות  מתוקים בלי שהסוכר יעלה.

  להרשמה
 • יתר לחץ דם

  בעלי לחץ דם גבולי וגבוה, עם או בלי תרופות, בכל גיל. אנשים שרוצים לרכך את צינורות הדם ולהרגיע את פעימות הלב. שרוצים ללמוד לנשום עמוק ולפגוש את החיים בשלוות נפש בכל הארועים והמצבים. אנשים שמוכנים לעבוד במטבח הבריא ובפעילות הגופנית,  לא בגלל שזה עוד הישג להשיג אלא בגלל שזה טעים, נעים ומרגיע.

  להרשמה
 • כולסטרול גבוה

  בעלי כולסטרול "רע" גבוה וכולסטרול "טוב" נמוך, אנשים בעלי כולסטרול כללי גבוה או שומנים גבוהים בדם. עם או בלי תרופות ובכל הגילאים. אנשים שמוכנים לדאוג לעצמם להזנה בריאה וטובה שמגיעה מן הטבע. אנשים שמוכנים לשים את בריאותם בראש סדר  העדיפויות ולהשקיע בעצמם.

  להרשמה

איך זה עובד?

 • התוכנית לא מחליפה תרופות. ההחלטה להוריד במינון התרופות תעשה במהלך התוכנית או בסופה בהתייעצות עם הרופא המטפל.
 • התוכנית כולה מלווה בפגישות טלפוניות אישיות איתי.
 • עם ההרשמה לתוכנית תקבלו שם משתמש וסיסמא איתם תיכנסו לשיעורים.
 • אזור השיעורים פתוח בפניך 40 יום ועם זאת יגיע אליך מייל כל 3 ימים להזכירך לעבור אל השיעור הבא.
 • כך אני מאפשרת לכם נוחות מירבית, פרטיות מירבית, יחס אישי וליווי פרטני.
home-figure

מה בתוכנית?

40 יום בהם נלמד וניישם את כללי התזונה הבריאה, תרגול גופני יומי, תפריט יומי מרפא, שיטות בריאות להפחתה במשקל. נעבור סדנאות לניקוי רעלים ומזונות על, ועוד ועוד.

עלות 800 +מע"מ = 936 ש"ח עם אופציה עד 3 תשלומים
לפרטים נוספים התקשרו : 052-5613246

למה תוכנית אונליין ולא מפגש פיזי?

לקארונה יש את הכשרון המיוחד להחזיק תהליכי ריפוי משמעותיים דרך הטלפון. בהקשבה סבלנית ובקול בוטח היא תיתן פתרון לכל בעיה שמתעוררת. כאן עובדים תחומי הידע והנסיון הקליני שהיא צברה מאז 1997.
האינטרנט חוסך לכולנו שעות בדרכים ותשלומים מיותרים, מאפשר למידה בתנאים ביתיים בכל שעה משעות היום. האינטרנט מאפשר לנו לחזור שוב ושוב על שיעורים, לשמור ולהדפיס תפריטים, מתכונים ומהלכי ריפוי.

home-figure

ככה זה נראה

הצצה לשיעור בתוכנית הריפוי

פה יהיה שיעור 17 שיטות בריאות להפחתה במשקל, שאנשים גם יוכלו לראות ולשמוע את השיעור וגם לקרוא את הטקסט ולראות שיש אפשרות למשוב.

טיפים בשבילך ליישום מידי

ואם עדיין לא השתכנעת שתוכנית הריפוי בשבילך! אפשר להרשם לשיעור אחד ממנה במתנה, לקבל אותו וליישם אותו ו…להרשם לתוכנית הריפוי השלמה