התכנית לריפוי במו ידיך - Karuna

התכנית לריפוי במו ידיך

1 מכל 3 מבוגרים חולה במחלה מטבולית!

זה מסוכן, אבל יותר מכל מחלה אחרת בר ריפוי! למה?
הוכח כי מחלות מטבוליות פורצות עקב אורח חיים רווי מתח, וגם במקרים הנשענים על גנטיקה, הטריגר למחלה הוא אורח חיים לא בריא. בשנות עבודתי זכיתי לראות אנשים רבים שמדדי הדם שלהם משתנים תוך שבוע, בעקבות שינוי תזונתי. תארו לעצמכם מה יכול לקרות בעקבות 11 שבועות…
התוכניות לריפוי במו ידייך הן תוכניות ייחודיות, אונליין, נגישות עבורך בכל זמן ובכל מקום, ונועדו ללוות אותך בתהליך ההחלמה מסכרת2, כולסטרול ולחץ דם. בתוכניות תקבלו שיעורים פשוטים ויישימים ל:
כללי התזונה הבריאה, תפריט יומי ומתכונים, שימוש במזונות על ותוספים, מיסוד תרגול גופני יומיומי, ניקוי הגוף מרעלים ושינוי אמונות למיטיבות.
התוכניות הן בליווי והנחייה אישיים שלי לכל מי שנרשם לתוכנית. כל מה שנדרש מכם הוא לרצות להבריא ולדבוק בתוכנית.

אני מזמינה אתכם לצפות בהרצאת מבוא לתוכניות הריפוי. בהרצאה תמצאו ידע רב ומגוון לכל אחת מהמחלות המוצעות בתוכנית וכלים יישימים ראשוניים לריפוי במו ידיכם.

לקבלת שיעור מהתוכנית במתנהלמי התכנית מתאימה?

 • סכרת סוג 2

  בעלי סוכר גבולי וגבוה, עם או בלי תרופות, שגופם עדיין מייצר אינסולין. אנשים בכל גיל שרוצים לשנות את חייהם, שרוצים לקחת את עצמם בידיים וליצור עתיד של בריאות. אנשים שמוכנים לעבוד במטבח הבריא ובפעילות הגופנית, להתנשף ולהזיע, ולקטוף פירות  מתוקים בלי שהסוכר יעלה.

  להרשמה
 • יתר לחץ דם

  בעלי לחץ דם גבולי וגבוה, עם או בלי תרופות, בכל גיל. אנשים שרוצים לרכך את צינורות הדם ולהרגיע את פעימות הלב. שרוצים ללמוד לנשום עמוק ולפגוש את החיים בשלוות נפש בכל הארועים והמצבים. אנשים שמוכנים לעבוד במטבח הבריא ובפעילות הגופנית,  לא בגלל שזה עוד הישג להשיג אלא בגלל שזה טעים, נעים ומרגיע.

  להרשמה
 • כולסטרול גבוה

  בעלי כולסטרול "רע" גבוה וכולסטרול "טוב" נמוך, אנשים בעלי כולסטרול כללי גבוה או שומנים גבוהים בדם. עם או בלי תרופות ובכל הגילאים. אנשים שמוכנים לדאוג לעצמם להזנה בריאה וטובה שמגיעה מן הטבע. אנשים שמוכנים לשים את בריאותם בראש סדר  העדיפויות ולהשקיע.

  להרשמה

איך לבחור את התוכנית שמתאימה לך?

 • אם אתם סובלים ממחלה אחת של יתר סוכר או כולסטרול או לחץ דם – פנו לתוכנית המתאימה לריפוי מאותה מחלה. אם ברור לכם איזה מחלה התחילה וגרמה לאחרות – פנו לתוכנית המתאימה לריפוי מאותה מחלה. אם אתם סובלים משתי מחלות או יותר, שהתפתחו ביחד, עקבו אחרי ההוראות הבאות:

  • אם סכרת2 מעורבת במצבכם בחרו בתוכנית הריפוי לסכרת2
  • אם כולסטרול גבוה מעורב במצבכם לכו על התוכניות הטבעוניות
  • אם מדדי הכולסטרול ולחץ הדם שלכם גבוהים בחרו בתוכנית הריפוי הטבעונית לריפוי יתר לחץ דם

איך זה עובד?

 • התוכנית לא מחליפה תרופות. ההחלטה להוריד במינון התרופות תעשה במהלך התוכנית או בסופה בהתייעצות עם הרופא המטפל.
 • התוכנית כולה מלווה בפגישות טלפוניות אישיות איתי.
 • עם ההרשמה לתוכנית תקבלו שם משתמש וסיסמא איתם תיכנסו לשיעורים.
 • התוכנית מלווה בעשרות סרטונים, מתכונים, הדגמות והדרכות. כל המידע פתוח בפניך מכל מחשב.
 • כך אני מאפשרת לכם נוחות מירבית, פרטיות מירבית, יחס אישי וליווי פרטני.
home-figure

מה בתוכנית?

בחודשיים הראשונים נלמד וניישם את כללי התזונה הבריאה, תרגול גופני יומי, תפריט יומי מרפא, שיטות בריאות להפחתה במשקל, ועוד ועוד. נעבור סדנאות לניקוי רעלים ומזונות על. החל מהחודש השלישי נלמד להטמיע את ההרגלים החדשים בשגרת החיים.

עלות 2,200 ש"ח עם אופציה עד 3 תשלומים
לפרטים נוספים התקשרו : 052-5613246