מחלה והחלמה במקרה של כולסטרול גבוה - Karuna

מחלה והחלמה במקרה של כולסטרול גבוה

כולסטרול הוא חומר שומני המיוצר בכבד וממנו הגוף בונה דפנות של תאים, הורמונים, עטיפות של עצבים, פלסטרים על קרעים בכלי דם ועוד המון דברים חשובים כל כך. אז איך אנחנו מעיזים לקרוא לו "הכולסטרול הרע" ? אין דבר כזה כולסטרול רע, יש מצב מסוכן שבו כולסטרול מתחמצן ושוקע בכלי הדם.
הסכנה הטמונה במצב הזה היא חסימת עורקים והתקף לב. התקף לב הוא סיבת המוות הראשונה בעולם המודרני לפני כל המחלות האחרות, הרשלנות הרפואית, תאונות הדרכים והאלימות.
האם הכולסטרול הוא הבעיה שלנו או תהליכי ההתחמצנות האופייניים לחיים המודרנים? למה הרפואה הקונבנציונאלית כל כך עסוקה בפגיעה בתהליכי ייצור הכולסטרול בכבד, במקום לחנך אנשים לחיים נוגדי חמצון? חבל עד מאד להשתמש בתרופות שפוגעות בייצור הכולסטרול כי הכבד שלנו הוא איבר מרכזי בסינתזה של כל כך הרבה חומרים בגוף, ולפגוע בו משמעו לפגוע בכל הביוכימיה של הגוף.
אני כאן כדי לחנך אתכם לחיים נוגדי חמצון ומדובר בחיים שלמים: מדובר בתזונה שלכם, בפעילות הגופנית שלכם, בתוספי המזון וצמחי המרפא שלכם, בניקוי הגוף שלכם ובהלכי הנפש שלכם. מה גורם לתהליכי חמצון? סטרס, שומן ארוך שרשרת, סוכר פשוט, חוסר בנוגדי חמצון, הצטברות רעלים, חוסר פעילות גופנית והלכי נפש הקשורים במרוץ השגים שבו אין לי על מי לסמוך פרט על עצמי.
למרות שלא קיים "כולסטרול רע" קיים כולסטרול טוב שמפנה משקעים של כולסטרול מחומצן. אז בתוכנית הריפוי במו ידייך עיצבתי במחשבה עמוקה תפריט תזונתי ספציפי לתנגודת חמצון, תרגול גופני ספציפי לחיזוק הכבד והעלאת הכולסטרול הטוב, שינוי הלכי הנפש הקשורים בחמצון כולסטרול, ניקוי רעלים ספציפי לכולסטרול ששקע בכלי הדם, צמחי מרפא ומזונות על נוגדי חמצון רבי עוצמה. כך, על הדרך של איזון פרופיל השומנים בדם המתרפאים שלי זוכים למתנות חיים רבות: ירידה במשקל, רגיעה, וחוסן ממחלות אחרות. רק תרצו להתרפא ותצליחו!