מחלה והחלמה במקרה של לחץ דם גבוה - Karuna

מחלה והחלמה במקרה של לחץ דם גבוה

אני אצה רצה כל היום, מטרותיי הולכות ומתרחקות ממני, מי אני?
כדורית דם אדומה אצל חולה בלחץ דם גבוה. אותה כדורית יכלה ללכת בקצב טבעי, לנשום, ולהזין איזה תא בדרך. אפשר לחנך את הכדורית הזאת, ישנם מזונות שעושים זאת, ישנם תרגילי נשימה שעושים זאת, ישנם צמחי מרפא שעושים זאת, ישנו תפריט תזונתי יומי שעושה זאת. בהתחלה הכדורית מאיטה את ריצתה, אחר כך היא לפעמים הולכת בשלווה ולפעמים מזנקת שוב להשיג מטרות מתרחקות. בסופו של דבר היא מוצאת קצב טבעי ובריא. לוקח לה זמן לשנות מקצב.
לחץ דם גבוה הוא מסוכן, הוא מוביל לפגיעה בלב במוח ובכליות. אנשים מתים מזה. התרופות להורדת לחץ דם חשובות אך מעלות תנגודת תאים לאינסולין, עליית שומנים בדם, וירידה של הכולסטרול הטוב. אז פתירת מחלה מטבולית אחת באה במקביל עם יצירת אחרת. מה עשינו בזה? אנחנו עדיין מתחזקים את הסכנה בהתקף לב.
האם אין פתרון טבעי מהשורש? בודאי שיש אבל הוא לא גלולת קסמים אלא אורח חיים גופני ונפשי שלם. אורח חיים שמטפל במכלולל הגורמים ללחץ. יש מכלול גורמים ללחץ הזה: חסרים בהרפייה ונשימה שלווה, מערכת עצבים שתקועה במצב השרדותי, מזון מתועש, חוסר בנוגדי חמצון, הצטברויות של רעלים, פעולה מחשבתית בלתי פוסקת.
אני מזמינה אתכם לרפא את עצמכם מיתר לחץ דם גבוה עם כל מפתחות הריפוי ששרדו את מבחן הזמן: תזונה, תנועה, נשימה, טהרה ומדיטציה. אני כאן כדי לשים את המפתחות בידיכם אבל אתם אלה ששמים אותם בחור המנעול, מסובבים ופותחים את הדלת למרחבים חדשים.