מחלה והחלמה במקרה של סכרת 2 - Karuna

מחלה והחלמה במקרה של סכרת 2

 

מישהוא כאן מכיר חולה סכרת 2 שהתרפא עם אינסולין? לא! אנחנו מכירים חולי סכרת 2 שהצליחו להוריד (במעט או בהרבה) את מדדי הסוכר בדם עם אינסולין. אנחנו לא מכירים חולי סכרת 2 שהתרפאו עם אינסולין. חולי סכרת 2 שהגיעו למצב שגם אם "יחטאו" בבאגט לבן הסוכר יישמר באיזון.
מה בעצם קורה שם בסכרת 2? התאים שבגוף מתנגדים לאינסולין, אותו מפתח שפותח את התא לסוכר. כשהתאים מתנגדים לאינסולין ונשארים סגורים בפני הסוכר, הסוכר מצטבר בדם. הצטברות סוכר בדם פוגעת בכלי הדם והלב, בכליות, בקצות העצבים, בעיניים, היא גורמת לאובדן הכרה, קומה ומוות. מסוכן לאללה!
במקביל התאים נשארים רעבים לסוכר, אין להם דלק להפקת אנרגיה…
כשאני ניגשת לריפוי סכרת 2 אני לא מתעסקת עם האינסולין כלל! האינסולין כבודו במקומו מונח אך לא שם הבעיה, הבעיה היא בתאים! אני מתעסקת עם סגירות התאים. מה גורם לתא סגירות? חוסר פעילות גופנית, רעלים, חוסר נוגדי חמצון בתפריט, עודפי שומן ארוך שרשרת בתפריט, עודפי סוכר פשוט בתפריט, הלכי נפש של סגירות, תפיסות עולם של סגירות.
הרפואה המודרנית מדמה תא ליחידת חיים שלמה וממשילה את התנהגות התאים להתנהגות כל ייצור חי. בנאדם שתאיו סגורים בפני סוכר צריך לעשות מהפיכה של בריאות באורח חייו:
לאכול תפריט תזונה בריאה שמומחה בונה לו, לתרגל תרגול גופני ספציפי לפתיחת תאים, להשתמש בצמחי מרפא ספציפים לפתיחת תאים, לכלול המון נוגדי חמצון בתפריט, לעבור ניקוי רעלים ספציפי לחולה סכרת 2, ולבדוק את עצמו נפשית מה היא הסגירות שבתוכו? איך אפשר לשנות אותה לפתיחות?
את המהפיכה הזאת אני מזמינה אתכם לחולל בהנחייתי ובעזרתי, בתוכנית הריפוי במו ידייך. לאחר 21 שנות ניסיון ברפואה סינית ורפואה תזונתית ישבתי שישה חודשים ובניתי תוכנית ריפוי לסכרת 2. זאת תוכנית שכל אחד שרוצה להחלים, שרוצה לחיות חיים בריאים ושמחים, יכול לקיים. זאת תוכנית שמכילה את כל מפתחות הריפוי האוניברסלים שעברו את מבחן הזמן. זאת תוכנית שצריך לרצות בה ולהתמיד בה.