ייעוץ אישי לתזונה בריאה - Karuna

ייעוץ אישי לתזונה בריאה

מה תאכלו, עם מה, כמה, איך ומתי ? אני לא דוגלת בשיטה מסוימת אלא מוצאת את הנכון לך.

בניית תפריט בריא, אישי, יומיומי ומעקב אחר הטמעתו בחייך. תהליך של 3 שבועות בעלות: 650 שקלים

לאחר שקנית ייעוץ אישי לתזונה בריאה אבקש ממך לשלוח לי בדיקות דם מקיפות מהתקופה האחרונה. אבקש ממך לשלוח לי גם יומן אכילה. זהו רישום של כל מה שאת אוכלת ושותה מרגע הקימה מהשינה ועד ההליכה לישון. אני מבינה את תמונת הבריאות והחולי שלך משתי העדויות הללו. כדי לרפא אותך אני משתמשת בשני גופי ידע שקיימים ברשותי: רפואה תזונתית מהמרכז לרפואת הרמבם, והבנה של תפקודי איברים מהרפואה הסינית. כמו כן יש בידי למעלה מ18 שנות עבודה עם מטופלים ונסיון קליני מצטבר. אני בונה לך סדר יום של תפריט בריא לך המתאים להתנהלות היומיומית שלך שלמדתי ביומן האכילה שלך. בטלפון או בסקייפ, בוואטסאפ וגם במייל אגיש לך את תוכנית התזונה הבריאה עבורך, נדייק אותה יחדיו, ונצא לדרך היישום שלה. אנו נשמור על קשר כשלושה שבועות לראות אותך מתרגלת, מיישמת ומתאהבת בתוכנית התזונה שלך.

 

מרפא מצוין ל…

מחלות בחילוף חומרים- השמנה, סכרת, לחץ דם, כולסטרול

מחלות בדרכי העיכול- הליקובקטור, קנדידה, קרוהן, קוליטיס, כיבים וצרבות

עניני נשים- מחזור, פוריות, גיל המעבר

שיפור החיוניות והשינה

לקוחות מספרים

 • פניתי לקארונה עם רמות סוכר בגובה 350 ושלושה כדורים להורדת סוכר ביום. שלחתי לה יומן תזונה ובדיקות דם, וכשנפגשנו היא הגיעה עם תוכנית מסודרת של תזונה וספורט. קארונה הסבירה את חשיבות השינוי ויצרה אוירה שזה אפשרי. לאחר חודש יש ירידה משמעותית במדדי הסוכר שמרחיקה ממני את האינסולין ובקרוב אוכל להוריד גם את הכדורים.

  אמיר מחניימי בן 50 +

 • פעמים רבות בעבר החלטתי לעבור לצמחונות בגלל הלב המחורבן שלי ולא עמדתי בכך. מסתבר כי על מנת לשנות הרגלים מוטבעים נחוץ 'ארוע' או 'טריגר' כדי להפסיק לעשן ולזלול. הארוע שלי היתה קארונה ועל כך אני מודה לה מקרב לב.

  איציק וגנר בן 70 + עם 10+ צינטורים

 • עברתי תהליך ריפוי בהנחיית קארונה עם ליווי ועידוד צמוד שלה. תוך חודשיים הורדתי כמה קילוגרמים ויתר לחץ דם. הפכתי לחיונית ועירנית יותר. מומלץ!

  ירדנה בת 60+

 • ענבל קונמי, בת 40 עם שלושה ילדים וקריירה, השלימה שלושה שבועות ניקוי גוף פרטי עם בעלה:

  קארונה יקרה, אני מנסה למצוא מילים לתאר את התחושות שלי אחרי סוף שבוע של ניקוי איתך ואחרי יציאה הדרגתית ממנו. אני מוצאת רק מילה אחת- ואו. כבר בשבוע ההכנה לניקוי הגוף התחיל להיות קליל יותר, אך זה לא הכין אותי לבאות: כאב גב כרוני שבאחת ההתנקויות פשוט התנקה לו לבלי שוב, כאב רגל של 3 שנים שלא איפשר לי לישון על הצד נהיה מעומעם ומאפשר, גודש קבוע באף התפנה לטובת נשימה עמוקה ואני לא, פשוט לא מתגעגעת לסוכר וגלוטן. כל אלה בלי להזכיר את הניקוי הרגשי שהגיע בלי שביקשתי ופתאם אני מוצאת את עצמי מעיזה לעשות דברים שלא העזתי. תודה על הליווי, על המענה לשאלות גם בשעות מוזרות, על הידיעה שאת זמינה גם הרבה אחרי שסוף השבוע נגמר.

  נפגש בפעם הבאה, ענבל