סדנאות קבוצתיות - Karuna

סדנאות קבוצתיות

ארועים חוויתיים מלאי התנסות ותוכן, המתאימים למועדונים חברתיים, צוותי עבודה, קורסי הכשרה בכל תחום, ומשפחות מורחבות. קארונה נותנת לקבוצה הקיימת טעימה בלתי נשכחת מעולמות חדשים שמחזקת את הביחד של הקבוצה.

הרצאה למועדונים חברתיים וקתדרות בנושא החלמה מסכרת 2, לחץ דם גבוה וכולסטרול

זו היא הרצאת מבוא לתוכניות לריפוי במו ידייך וכבר היא בעצמה מעניקה למשתתפים את מפתחות הריפוי למחלות אלה, טיפים ליום יום והרבה השראה לרפא את עצמנו. ההרצאה אורכ כ50 דקות היא מרתקת ומלווה במצגת יפיפיה, בסיומה יש זמן לשאלות ותשובות בנושא הריפוי ממחלות אלה, ומכירה של מוצרי בריאות שתומכים בריפוי זה. הרצאה זו מתאימה לקהל בגילאי 50 עד 70 המתעניין בנושאי בריאות וסגנון חיים.

סדנת מזונות על סדנה של שעתיים עד שלוש, עד 20 משתתפים בעלות: 2000 ש"ח

סדנה שבה אני מציגה את מזונות העל ומכינה מהם חמישה שישה מתכונים מענגים, מהם אנחנו אוכלים ושותים במקום. הסדנה בנויה באיזון של חוויה קולינרית, למידה של תזונה בריאה, ושהות כיפית בקבוצה. המשתתפים זוכים לספר מתכונים ולטעימות מהסדנה הביתה. את ההחלטה מה נכין בסדנה אני מקבלת יחד עם מזמינת הסדנה בהתאם לרוח הקבוצה. ניתן לגוון בין שוקולדים וקינוחים, משקאות ומרקים, מלוחים וממרחים. בכל אופן כל המתכונים הם טבעוניים, חיים, ללא גלוטן, ממרכיבים אורגנים וכשרים. אני משתדלת לעבוד רק עם חוות בסחר הוגן ויצרנים שאני מכירה באופן אישי. מה שמייחד אותי לעומת מנחי סדאות אחרים זה השילוב של הידע והנועם שאני מביאה לזמן המשותף שלנו. את הסדנה נוכל לקיים בכל יום מימי השבוע, בוקר או ערב, וגם שישי בוקר.

סווט לודג' – אוהל הזעה אינדיאני, חוויה של שלוש שעות, עד 30 משתתפים בעלות: 3000 ש"ח

בחצר המקסימה שלי בקיבוץ בית קשת עומד לו אוהל הזעה אינדיאני שבניתי עם בעלי. האוהל יכול להכיל 30 איש. בטקס הזה אנחנו נכנסים אליו ויושבים מסביב בור באדמה שאליו מוכנסות אבני לבה מן האש. על האבנים אנחנו מפזרים צמחי מרפא לנשימה, ומוזגים מים כמו בסאונה רטובה. כדרך המסורת האינדיאנית אנחנו קוראים לרוח המזרח, הדרום, המערב והצפון לבוא כל אחת בתורה ולרפא אותנו בדרכה. השילוב של ניקוי הרעלים מהגוף וההקשבה לטקס האינדיאני מייצר חוויה בלתי נשכחת של טיהור והתחדשות בגוף ובנפש. מתאים גם לילדים.מה שמייחד אותי לעומת מנחי סדאות אחרים זה השילוב של הידע והנועם שאני מביאה לזמן המשותף שלנו. את הסדנה נוכל לקיים בכל יום מימי השבוע, בוקר או ערב, וגם שישי בוקר.

סוף שבוע של ניקוי גוף והתחדשות, 9000 ש"ח + 100 שקל למשתתף

שלושה ימים של שתיית מיצים, שייקים ומרקים. שלושה ימים של שימוש בחליטות צמחים וחוקנים לניקוי רעלים מהגוף, לריפוי דלקתיות, לריפוי השלד והשרירים, וללמידה של עקרונות התזונה הבריאה. את התהליך הגופני נלווה ביוגה ומדיטציה עם מוזיקה חיה, במעגלי הקשבה, ובהליכות בטבע. התוכנית בנויה באיזון בין זמנים של מפגש קבוצתי וזמנים של פרישות למנוחה והתבוננות. מה שמייחד אותי לעומת מנחי סדאות אחרים זה השילוב של הידע והנועם שאני מביאה לזמן המשותף שלנו. את הסדנה נוכל לקיים מחמישי עד מוצ"ש או משישי עד ראשון בערב.

לקוחות מספרים